WR15AF/CUL
NKK SwitchesNKK Switches
WR15AF/CUL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR15AF/CUL
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Fitxak: WR15AF/CUL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
WR15AF/CULren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR15AF/CUL fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5731 pcs Datuen fitxa WR15AF/CUL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series WR Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 34.20mm x 17.20mm
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 30,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 15A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In
Uneko balorazioa 15A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap Black
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Concave (Curved)
Ekintzailea markatzea No Marking
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WR15AL
WR15AL
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V