ND3FC16H
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FC16H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ND3FC16H
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Fitxak: ND3FC16H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ND3FC16Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ND3FC16H fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16329 pcs Datuen fitxa ND3FC16H.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series ND3
Pitch 0.050" (1.27mm), Half Packaging Tray
Beste izenak ND3FC16H-RO
ND3FC16H-RO-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 20,000 Steps
Luzera 0.320" (8.13mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.316" (8.03mm) Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 20,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper