ND3FC10P
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FC10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ND3FC10P
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Fitxak: ND3FC10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ND3FC10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ND3FC10P fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21490 pcs Datuen fitxa ND3FC10P.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series ND3
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Beste izenak ND3FC10P-RO
ND3FC10P-RO-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 20,000 Steps
Luzera 0.320" (8.13mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.220" (5.59mm) Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 20,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper