MGJ6D121505WMC-R13
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6D121505WMC-R13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGJ6D121505WMC-R13
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Power Solutions
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V -5V 6W
Fitxak: MGJ6D121505WMC-R13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
140 pcs
  • Mezua
MGJ6D121505WMC-R13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGJ6D121505WMC-R13 fabrikatzailea Murata Power Solutions
deskribapena DC DC CONVERTER 15V -5V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7477 pcs Datuen fitxa MGJ6D121505WMC-R13.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -5V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 10.2kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.81" L x 1.09" W x 0.36" H (46.0mm x 27.8mm x 9.2mm)
Series MGJ6 Energia (Watts) 6W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 7-SMD Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 300mA, 300mA 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 300mA, 300mA eskaerak ITE (Commercial)