MGJ6D05H24MC-R13
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6D05H24MC-R13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGJ6D05H24MC-R13
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Power Solutions
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 24V 6W
Fitxak: MGJ6D05H24MC-R13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
92 pcs
  • Mezua
MGJ6D05H24MC-R13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGJ6D05H24MC-R13 fabrikatzailea Murata Power Solutions
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 24V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7127 pcs Datuen fitxa MGJ6D05H24MC-R13.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 5.7kV Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 9V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.16" L x 0.89" W x 0.56" H (29.5mm x 22.6mm x 14.1mm)
Series MGJ6 Energia (Watts) 6W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 7-SMD Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off
Eraginkortasuna 79.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V 24V 125mA, 125mA 4.5V - 9V Input
Uneko - Irteera (Max) 125mA, 125mA eskaerak ITE (Commercial)