PTGL16AS330H0B02BZ
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL16AS330H0B02BZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTGL16AS330H0B02BZ
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 330HM 280V DISC
Fitxak: 1.PTGL16AS330H0B02BZ.pdf2.PTGL16AS330H0B02BZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTGL16AS330H0B02BZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTGL16AS330H0B02BZ fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena PTC RESET FUSE 330HM 280V DISC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 51320 pcs Datuen fitxa 1.PTGL16AS330H0B02BZ.pdf2.PTGL16AS330H0B02BZ.pdf
Series POSISTOR®, PTGL R @ 25 ° C 33 Ohms
Packaging Bulk Beste izenak 490-16278
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
diametroa 0.630" (16.00mm) Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 33 Ohms 39A 0.630" (16.00mm)
Oraina - Estatus egonkorra Max 39A Homologazioak -