PTGL13AR6R8M6C01B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL13AR6R8M6C01B0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTGL13AR6R8M6C01B0
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 140V 370MA RADIAL
Fitxak: PTGL13AR6R8M6C01B0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTGL13AR6R8M6C01B0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTGL13AR6R8M6C01B0 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena PTC RESET FUSE 140V 370MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37440 pcs Datuen fitxa PTGL13AR6R8M6C01B0.pdf
Tentsioa - Geh 140V Mota Ceramic
Lodiera (Max) - Tamaina / dimentsioa 0.551" Dia x 0.236" T (14.00mm x 6.00mm)
Series POSISTOR®, PTGL Erresistentzia - 25ºC (tipoa) 6.8 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-8518
PTGL13AR6R8M6C01B0-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
Deskribapen zehatza Ceramic PTC Resettable Fuse 140V 370mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 575mA
Uneko - Geh 1A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 370mA