PTGL09BD2R2N2B51B3
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTGL09BD2R2N2B51B3
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE THERMISTOR
Fitxak: 1.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf2.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf
  • Mezua
PTGL09BD2R2N2B51B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTGL09BD2R2N2B51B3 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena PTC RESET FUSE THERMISTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5636 pcs Datuen fitxa 1.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf2.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Ceramic
Lodiera (Max) - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia x 0.157" T (9.50mm x 4.00mm)
Series POSISTOR®, PTGL Erresistentzia - 25ºC (tipoa) 2.2 Ohms
balorazio - Pakete / kasua Radial, Disc
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Deskribapen zehatza Ceramic PTC Resettable Fuse 24V Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 710mA
Uneko - Geh 2A Homologazioak -