PTGL09AS3R3K4B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL09AS3R3K4B51B0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTGL09AS3R3K4B51B0
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 421MA RADIAL
Fitxak: 1.PTGL09AS3R3K4B51B0.pdf2.PTGL09AS3R3K4B51B0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PTGL09AS3R3K4B51B0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTGL09AS3R3K4B51B0 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 421MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85008 pcs Datuen fitxa 1.PTGL09AS3R3K4B51B0.pdf2.PTGL09AS3R3K4B51B0.pdf
Tentsioa - Geh 60V Mota Ceramic
Lodiera (Max) - Tamaina / dimentsioa 0.366" Dia x 0.138" T (9.30mm x 3.50mm)
Series POSISTOR®, PTGL Erresistentzia - 25ºC (tipoa) 3.3 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-3980
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.563" (14.30mm)
Deskribapen zehatza Ceramic PTC Resettable Fuse 60V 421mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 560mA
Uneko - Geh 4A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 421mA