PRG18BB471MS1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG18BB471MS1RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRG18BB471MS1RB
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 10MA 0603
Fitxak: PRG18BB471MS1RB.pdf
  • Mezua
PRG18BB471MS1RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRG18BB471MS1RB fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 10MA 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5426 pcs Datuen fitxa PRG18BB471MS1RB.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Ceramic
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series POSISTOR®, PRG Erresistentzia - 25ºC (tipoa) 470 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 10mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Oraina - Bidaia (It) 21mA Uneko - Geh 40mA
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA Homologazioak -