PRG18BB471MB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG18BB471MB1RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRG18BB471MB1RB
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603
Fitxak: PRG18BB471MB1RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
PRG18BB471MB1RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRG18BB471MB1RB fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 556747 pcs Datuen fitxa PRG18BB471MB1RB.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Ceramic
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series POSISTOR®, PRG Erresistentzia - 25ºC (tipoa) 470 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-2473-2
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Ceramic PTC Resettable Fuse 24V 10mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric) Oraina - Bidaia (It) 21mA
Uneko - Geh 60mA Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA