NFM31KC153R2A3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM31KC153R2A3L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFM31KC153R2A3L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.015UF 100V 1206
Fitxak: 1.NFM31KC153R2A3L.pdf2.NFM31KC153R2A3L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NFM31KC153R2A3Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFM31KC153R2A3L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.015UF 100V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86911 pcs Datuen fitxa 1.NFM31KC153R2A3L.pdf2.NFM31KC153R2A3L.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series EMIFIL®, NFM31
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Beste izenak 490-14733-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) 0.059" (1.50mm)
Deskribapen zehatza 0.015µF Feed Through Capacitor 100V 10A 1.5 mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1.5 mOhm
Oraingo 10A kapazitantzia 0.015µF