NFM31KC103R2A3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM31KC103R2A3L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFM31KC103R2A3L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V 1206
Fitxak: 1.NFM31KC103R2A3L.pdf2.NFM31KC103R2A3L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
NFM31KC103R2A3Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFM31KC103R2A3L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169312 pcs Datuen fitxa 1.NFM31KC103R2A3L.pdf2.NFM31KC103R2A3L.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series EMIFIL®, NFM31
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera -
Altuera (Max) 0.059" (1.50mm) Deskribapen zehatza 10000pF Feed Through Capacitor 100V 10A 1.5 mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1.5 mOhm Oraingo 10A
kapazitantzia 10000pF