NFM15PC104R1A3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15PC104R1A3D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFM15PC104R1A3D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 10V 0402
Fitxak: 1.NFM15PC104R1A3D.pdf2.NFM15PC104R1A3D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
NFM15PC104R1A3Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFM15PC104R1A3D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 10V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2699288 pcs Datuen fitxa 1.NFM15PC104R1A3D.pdf2.NFM15PC104R1A3D.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series EMIFIL®, NFM15
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 490-17918-2
NFM15PC104R1A3D-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) 0.020" (0.50mm)
Deskribapen zehatza 0.1µF Feed Through Capacitor 10V 2A 30 mOhm 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) (Max) 30 mOhm
Oraingo 2A kapazitantzia 0.1µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NFM15CC223C1C3D
NFM15CC223C1C3D
fabrikatzaileak: Murata Electronics
deskribapena: CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402
Stockean: 924640 pcs
Deskarga: NFM15CC223C1C3D.pdf
RFQ
NFM15PC224D0J3D
NFM15PC224D0J3D
deskribapena: CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0402
Stockean: 3417954 pcs
Deskarga: NFM15PC224D0J3D.pdf
RFQ
NFM-20-5
NFM-20-5
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 22W