NFM15CC222D1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15CC222D1C3D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFM15CC222D1C3D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0402
Fitxak: 1.NFM15CC222D1C3D.pdf2.NFM15CC222D1C3D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
NFM15CC222D1C3Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFM15CC222D1C3D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3368427 pcs Datuen fitxa 1.NFM15CC222D1C3D.pdf2.NFM15CC222D1C3D.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series EMIFIL®, NFM15
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera -
Altuera (Max) 0.020" (0.50mm) Deskribapen zehatza 2200pF Feed Through Capacitor 16V 1A 40 mOhm 0402 (1005 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 40 mOhm Oraingo 1A
kapazitantzia 2200pF