LQM2MPN1R0MEHL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2MPN1R0MEHL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM2MPN1R0MEHL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1.65A 119 MOHM SMD
Fitxak: 1.LQM2MPN1R0MEHL.pdf2.LQM2MPN1R0MEHL.pdf3.LQM2MPN1R0MEHL.pdf4.LQM2MPN1R0MEHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LQM2MPN1R0MEHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM2MPN1R0MEHL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 1UH 1.65A 119 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series LQM2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 490-10970-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Multilayer Inductor 1.65A 119 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 119 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.65A Uneko - Saturazioa 1.9A