LQM2HPZ2R2MJ0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM2HPZ2R2MJ0L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1A 120MOHM SMD
Fitxak: 1.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf2.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LQM2HPZ2R2MJ0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM2HPZ2R2MJ0L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1A 120MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 572355 pcs Datuen fitxa 1.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf2.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series LQM2
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant 40MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1A 120 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -