LQM18FN4R7M00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18FN4R7M00D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM18FN4R7M00D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 80MA 600 MOHM
Fitxak: 1.LQM18FN4R7M00D.pdf2.LQM18FN4R7M00D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
LQM18FN4R7M00Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM18FN4R7M00D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 4.7UH 80MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2281081 pcs Datuen fitxa 1.LQM18FN4R7M00D.pdf2.LQM18FN4R7M00D.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series LQM18
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 490-4024-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 80mA 780 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 780 mOhm Max
Uneko balorazioa 80mA Uneko - Saturazioa 80mA