LQM18FN100M00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18FN100M00D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM18FN100M00D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 50MA 900 MOHM SMD
Fitxak: 1.LQM18FN100M00D.pdf2.LQM18FN100M00D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LQM18FN100M00Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM18FN100M00D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 50MA 900 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 610987 pcs Datuen fitxa 1.LQM18FN100M00D.pdf2.LQM18FN100M00D.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series LQM18
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 490-4025-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 1.17 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.17 Ohm Max
Uneko balorazioa 50mA Uneko - Saturazioa 50mA