LQH43MN331K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN331K03L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH43MN331K03L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD
Fitxak: 1.LQH43MN331K03L.pdf2.LQH43MN331K03L.pdf3.LQH43MN331K03L.pdf4.LQH43MN331K03L.pdf
  • Mezua
LQH43MN331K03Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH43MN331K03L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series LQH43
balorazio - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak 490-8424-2
LQH43MN331K03L-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.6MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 8.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 8.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 95mA Uneko - Saturazioa -