LQH43MN2R2M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN2R2M03L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH43MN2R2M03L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 500MA 300 MOHM
Fitxak: 1.LQH43MN2R2M03L.pdf2.LQH43MN2R2M03L.pdf3.LQH43MN2R2M03L.pdf4.LQH43MN2R2M03L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LQH43MN2R2M03Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH43MN2R2M03L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 500MA 300 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series LQH43
balorazio - Q @ Freq 20 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant 62MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 300 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 300 mOhm Max Uneko balorazioa 500mA