LQH2MPZ220MGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MPZ220MGRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH2MPZ220MGRL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 290MA 2.52 OHM
Fitxak: 1.LQH2MPZ220MGRL.pdf2.LQH2MPZ220MGRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LQH2MPZ220MGRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH2MPZ220MGRL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 22UH 290MA 2.52 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 822655 pcs Datuen fitxa 1.LQH2MPZ220MGRL.pdf2.LQH2MPZ220MGRL.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series LQH2
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0806 (2016 Metric) Beste izenak 490-15928-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant 20MHz Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 290mA 2.52 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 2.52 Ohm Max Uneko balorazioa 290mA
Uneko - Saturazioa 410mA