LQH2MPZ100MGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MPZ100MGRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH2MPZ100MGRL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 480MA 1.056 OHM
Fitxak: 1.LQH2MPZ100MGRL.pdf2.LQH2MPZ100MGRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LQH2MPZ100MGRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH2MPZ100MGRL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 480MA 1.056 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 295772 pcs Datuen fitxa 1.LQH2MPZ100MGRL.pdf2.LQH2MPZ100MGRL.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series LQH2
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0806 (2016 Metric) Beste izenak 490-15924-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant 30MHz Deskribapen zehatza 10µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 1.056 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.056 Ohm Max Uneko balorazioa 480mA
Uneko - Saturazioa 610mA