LQH2HPZ1R5MDRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPZ1R5MDRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH2HPZ1R5MDRL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 900MA 348 MOHM
Fitxak: 1.LQH2HPZ1R5MDRL.pdf2.LQH2HPZ1R5MDRL.pdf3.LQH2HPZ1R5MDRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LQH2HPZ1R5MDRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH2HPZ1R5MDRL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 1.5UH 900MA 348 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series LQH2
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 490-16566-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Frekuentzia - Self Resonant 60MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 348 mOhm 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 348 mOhm Uneko balorazioa 900mA
Uneko - Saturazioa 1.12A