LQH2HPZ1R0NJRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPZ1R0NJRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH2HPZ1R0NJRL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 2.4A 57.6 MOHM
Fitxak: 1.LQH2HPZ1R0NJRL.pdf2.LQH2HPZ1R0NJRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LQH2HPZ1R0NJRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH2HPZ1R0NJRL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 1UH 2.4A 57.6 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 569602 pcs Datuen fitxa 1.LQH2HPZ1R0NJRL.pdf2.LQH2HPZ1R0NJRL.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series LQH2
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1008 (2520 Metric) Beste izenak 490-15892-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 120MHz Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 57.6 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 57.6 mOhm Max Uneko balorazioa 2.4A
Uneko - Saturazioa 2.6A