GRM033R71H152KA12D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM033R71H152KA12D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R71H152KA12D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 50V X7R 0201
Fitxak: 1.GRM033R71H152KA12D.pdf2.GRM033R71H152KA12D.pdf3.GRM033R71H152KA12D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
GRM033R71H152KA12Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R71H152KA12D fabrikatzailea Murata Electronics North America
deskribapena CAP CER 1500PF 50V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia 1500pF
Lodiera (Max) X7R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 490-14574-2
GRM033R71H152KA12D-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia GRM033R71H152KA12D Lead Style 0.013" (0.33mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 1500PF 50V X7R 0201