GRM033R71H151MA12D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71H151MA12D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R71H151MA12D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 50V X7R 0201
Fitxak: 1.GRM033R71H151MA12D.pdf2.GRM033R71H151MA12D.pdf3.GRM033R71H151MA12D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60000 pcs
  • Mezua
GRM033R71H151MA12Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R71H151MA12D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 150PF 50V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 150pF eskaerak General Purpose