GRM033R71C222KA88D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71C222KA88D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R71C222KA88D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 16V X7R 0201
Fitxak: 1.GRM033R71C222KA88D.pdf2.GRM033R71C222KA88D.pdf3.GRM033R71C222KA88D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
GRM033R71C222KA88Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R71C222KA88D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 2200PF 16V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 490-3190-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 2200pF