GRM033R71C221KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71C221KA01E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R71C221KA01E
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 16V X7R 0201
Fitxak: 1.GRM033R71C221KA01E.pdf2.GRM033R71C221KA01E.pdf3.GRM033R71C221KA01E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
GRM033R71C221KA01Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R71C221KA01E fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 220PF 16V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 490-17105-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 220pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 220pF