DLM11SN900HZ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLM11SN900HZ2L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Fitxak: 1.DLM11SN900HZ2L.pdf2.DLM11SN900HZ2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
DLM11SN900HZ2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLM11SN900HZ2L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 743305 pcs Datuen fitxa 1.DLM11SN900HZ2L.pdf2.DLM11SN900HZ2L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 5V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Series DLM11
balorazio - Pakete / kasua 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Inpedantzia @ maiztasuna 90 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.024" (0.60mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 1.38 Ohm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1.38 Ohm Uneko balorazioa (Max) 100mA