DLM2-96RW6B
CannonCannon
DLM2-96RW6B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLM2-96RW6B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN 96POS ZIF PCB RCPT
Fitxak: DLM2-96RW6B.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 777 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DLM2-96RW6Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLM2-96RW6B fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN 96POS ZIF PCB RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Kopurua eskuragarri 777 pcs Datuen fitxa DLM2-96RW6B.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series DLM Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 1003-1654
DLM296RW6B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 8