BNX025H01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BNX025H01L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BNX025H01L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FILTER LC 10UF SMD
Fitxak: BNX025H01L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Mezua
BNX025H01Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BNX025H01L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FILTER LC 10UF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25195 pcs Datuen fitxa BNX025H01L.pdf
Tentsioaren balioa 25V Baloreak C = 10µF
Mota Low Pass Teknologia LC
Tamaina / dimentsioa 0.476" L x 0.358" W (12.10mm x 9.10mm) Series EMIFIL®, BNX
Erresistentzia - Kanala (Ohms) 0.00043 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Beste izenak 490-7835-2
BNX025H01
BNX025H01-ND
BNX025H01L-ND
Q4403834
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Kanalen kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.146" (3.70mm)
Iragazkiaren agindua 5th ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC EMI Filter 5th Order Low Pass 2 Channel C = 10µF 20A 4-SMD, No Lead Oraingo 20A
Zentroa / mozteko maiztasuna - Atenuazio balioa 35dB @ 50kHz ~ 1GHz