BNX012H01
Murata ElectronicsMurata Electronics
BNX012H01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BNX012H01
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FILTER LC TH
Fitxak: BNX012H01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BNX012H01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BNX012H01 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FILTER LC TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14631 pcs Datuen fitxa BNX012H01.pdf
Tentsioaren balioa 50V Baloreak -
Mota Low Pass Teknologia LC
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm) Series EMIFIL®, BNX
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Packaging Bulk
Pakete / kasua Block, 4 Lead Beste izenak 490-7830
BNX012H01-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Kanalen kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.335" (8.50mm)
Iragazkiaren agindua 5th ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC EMI Filter 5th Order Low Pass 2 Channel 15A Block, 4 Lead Oraingo 15A
Zentroa / mozteko maiztasuna - Atenuazio balioa 40dB @ 1MHz ~ 1GHz