BLM18BD601SH1D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM18BD601SH1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Fitxak: 1.BLM18BD601SH1D.pdf2.BLM18BD601SH1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
BLM18BD601SH1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM18BD601SH1D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3889882 pcs Datuen fitxa 1.BLM18BD601SH1D.pdf2.BLM18BD601SH1D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series EMIFIL®, BLM18
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-11030-2
BLM18BD601SH1D-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 600 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.037" (0.95mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 650 mOhm Uneko balorazioa (Max) 200mA