BLM18BD471SN1D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM18BD471SN1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Fitxak: 1.BLM18BD471SN1D.pdf2.BLM18BD471SN1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
BLM18BD471SN1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM18BD471SN1D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4442361 pcs Datuen fitxa 1.BLM18BD471SN1D.pdf2.BLM18BD471SN1D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series EMIFIL®, BLM18
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-1022-2
BLM11B471SDPT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 470 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.037" (0.95mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 550 mOhm Uneko balorazioa (Max) 200mA