BLM02PX100SN1D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
Murata Electronics North America
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM02PX100SN1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Fitxak: 1.BLM02PX100SN1D.pdf2.BLM02PX100SN1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
40000 pcs
  • Mezua
BLM02PX100SN1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM02PX100SN1D fabrikatzailea Murata Electronics North America
deskribapena FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2436496 pcs Datuen fitxa 1.BLM02PX100SN1D.pdf2.BLM02PX100SN1D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series BLM
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 01005 (0402 Metric) Beste izenak 490-14878-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Indukzio @ maiztasuna 10 Ohm @ 100MHz Altuera (Max) 0.009" (0.22mm)
Fuse Signal Line Iragazkiaren agindua 50 mOhm
deskribapena FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1.1A