BLM02AX121SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM02AX121SN1D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM02AX121SN1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Fitxak: 1.BLM02AX121SN1D.pdf2.BLM02AX121SN1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
BLM02AX121SN1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM02AX121SN1D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2636083 pcs Datuen fitxa 1.BLM02AX121SN1D.pdf2.BLM02AX121SN1D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series EMIFIL®, BLM02
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak Q7329571
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 120 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.009" (0.22mm) Iragazki mota -
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 500 mOhm Uneko balorazioa (Max) 250mA