MNS2-9-W2-MA-020
MonnitMonnit
MNS2-9-W2-MA-020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNS2-9-W2-MA-020
Fabrikatzaileak / Marka: Monnit
Produktuaren Deskribapena ALTA WIRELESS 0-20 MA CURRENT ME
Fitxak: MNS2-9-W2-MA-020.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 881 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MNS2-9-W2-MA-020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNS2-9-W2-MA-020 fabrikatzailea Monnit
deskribapena ALTA WIRELESS 0-20 MA CURRENT ME Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 881 pcs Datuen fitxa MNS2-9-W2-MA-020.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 3.8 V Series -
Sentsore mota Current Sensor sentikortasuna -
Erantzun Denbora - polarizazio -
Pakete / kasua Module Irteera -
Beste izenak 1859-1057 Tenperatura operatiboa -18°C ~ 55°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
linealtasun - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Neurketa egiteko DC
Deskribapen zehatza ALTA WIRELESS 0-20 MA CURRENT ME Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA
Oraina - Zentzua 20mA zehaztasun -