MNS2-9-W2-CM-150
MonnitMonnit
MNS2-9-W2-CM-150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNS2-9-W2-CM-150
Fabrikatzaileak / Marka: Monnit
Produktuaren Deskribapena ALTA WIRELESS AC CURRENT METER -
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 586 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MNS2-9-W2-CM-150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNS2-9-W2-CM-150 fabrikatzailea Monnit
deskribapena ALTA WIRELESS AC CURRENT METER - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 586 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 3.8 V Series -
Sentsore mota Current Sensor sentikortasuna -
Erantzun Denbora - polarizazio -
Pakete / kasua Module Irteera -
Beste izenak 1859-1060 Tenperatura operatiboa -18°C ~ 55°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
linealtasun - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 50Hz ~ 100Hz Neurketa egiteko AC
Deskribapen zehatza ALTA WIRELESS AC CURRENT METER - Uneko - Hornikuntza (Max) 150A
Oraina - Zentzua 20A, 150A (Selectable) zehaztasun ±2%