SMLJ210CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ210CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMLJ210CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 210V DO214AB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMLJ210CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMLJ210CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 210V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81893 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 210V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount