SMLJ20CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ20CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMLJ20CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Fitxak: SMLJ20CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMLJ20CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMLJ20CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63578 pcs Datuen fitxa SMLJ20CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua SMLJ20
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMLJ210CAE3/TR13
SMLJ210CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 210V DO214AB
Stockean: 81893 pcs
Deskarga:
RFQ
SMLJ210AE3/TR13
SMLJ210AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Stockean: 69996 pcs
Deskarga:
RFQ
SMLJ20CA
SMLJ20CA
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB