MXLPLAD18KP170CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD18KP170CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 170V 275V PLAD
Fitxak: MXLPLAD18KP170CAE3.pdf
  • Mezua
MXLPLAD18KP170CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD18KP170CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 170V 275V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1786 pcs Datuen fitxa MXLPLAD18KP170CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 170V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 275V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 189V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A