MXLPLAD18KP16CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXLPLAD18KP16CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V PLAD
Fitxak: MXLPLAD18KP16CAE3.pdf
  • Mezua
MXLPLAD18KP16CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXLPLAD18KP16CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 16V 26V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1929 pcs Datuen fitxa MXLPLAD18KP16CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 693A