MXL1.5KE39CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE39CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE39CA.pdf
  • Mezua
MXL1.5KE39CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE39CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8064 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE39CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 37.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9705
1086-9705-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXL1.5KE400AE3/TR
MXL1.5KE400AE3/TR
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: HI REL TVS
Stockean: 7466 pcs
Deskarga: MXL1.5KE400AE3/TR.pdf
RFQ
MXL1.5KE39CAE3
MXL1.5KE39CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1