MXL1.5KE36CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE36CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE36CA.pdf
  • Mezua
MXL1.5KE36CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE36CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8149 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE36CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 49.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 34.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9701
1086-9701-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MXL1.5KE36AE3
MXL1.5KE36AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1
Stockean: 8445 pcs
Deskarga: MXL1.5KE36AE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE36CAE3
MXL1.5KE36CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi