MXL1.5KE13CA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE13CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 11.1V 18.2V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE13CA.pdf
  • Mezua
MXL1.5KE13CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE13CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 11.1V 18.2V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7695 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE13CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-9625
1086-9625-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82A