MXL1.5KE130A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXL1.5KE130A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 111V 179V CASE-1
Fitxak: MXL1.5KE130A.pdf
  • Mezua
MXL1.5KE130Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXL1.5KE130A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 111V 179V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8856 pcs Datuen fitxa MXL1.5KE130A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 111V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 179V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 124V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1086-9619
1086-9619-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Edukiera @ maiztasuna -