MSMCJLCE8.5AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSMCJLCE8.5AE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MSMCJLCE8.5AE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
MSMCJLCE8.5AE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSMCJLCE8.5AE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 21747 pcs Datuen fitxa MSMCJLCE8.5AE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.44V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMCJ (DO-214AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 RoHS egoera RoHS Compliant
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak MSMCJLCE8.5AE3/TRMS
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSMCJLCE8.5A
MSMCJLCE8.5A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Stockean: 18996 pcs
Deskarga: MSMCJLCE8.5A.pdf
RFQ
MSMCJLCE8.5AE3
MSMCJLCE8.5AE3
fabrikatzaileak: Microsemi