MSMCJLCE8.5A/TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSMCJLCE8.5A/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS
Fitxak: MSMCJLCE8.5A/TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
MSMCJLCE8.5A/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSMCJLCE8.5A/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 19786 pcs Datuen fitxa MSMCJLCE8.5A/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.44V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMCJ (DO-214AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak MSMCJLCE8.5A/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz