MASMLG28AE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG28AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Fitxak: MASMLG28AE3.pdf
  • Mezua
MASMLG28AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG28AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11152 pcs Datuen fitxa MASMLG28AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6281
1086-6281-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Edukiera @ maiztasuna -